Rainbow Star - portal informacyjno - rozrywkowy

Header
collapse
Home / Zdrowie / Sylwetka 40+ w zdrowiu i chorobie
Sylwetka 40+ w zdrowiu i chorobie

Sylwetka 40+ w zdrowiu i chorobie

2023-06-20  DS

W kategorii “Zdrowie” przedstawiamy kolejne informacje oparte na rzetelnej, fachowej wiedzy medycznej. Tym razem Mateusz Wartęga prezentuje wykład pt. "Sylwetka 40+ w zdrowiu i chorobie",  który miał miejsce 20 czerwca 2023 r. o godz. 20.00 w Siekierkach Wielkich.

Projekt współtworzony przez grupę "Medycy Kobietom" (złożoną z ginekolożek, ginekologów, psychiatrek i położnej), jest autorską inicjatywą edukacji zdrowotnej. Jego celem są działania nastawione na rozwój osobisty, poszerzenie wiedzy z zakresu zdrowia, asertywności, przeciwdziałania przemocy i wzmocnienia kompetencji wychowawczych. Odbywa się to m.in. za pośrednictwem serii wykładów, których tematami będą: nowoczesna antykoncepcja, rozwój psychoseksualny, dojrzewanie, orientacje seksualne, cykl miesiączkowy, ciąża, poród i połóg, niepłodność, niepełnosprawność, zdrowie psychiczne – depresja oraz każdy inny temat, który zostanie zgłoszony przez uczestników.

Projekt finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Strona projektu: www.oTymSieNieMowi.pl